skip to Main Content
Recenze Reduxil duo 30 tablet

Ve světě hubnutí se neustále objevují nové trendy a zaručené metody, jak během několika týdnů docílit vysněné postavy. Pravdou ovšem zůstává, že jedinou skutečnou metodou na odstranění přebytečného tuku je nízkokalorická dieta v kombinaci s tvrdou dřinou v posilovně.

Jenomže hubnutí je třeba ve výjimečných případech podpořit i přírodními doplňky stravy. Ty jsou vyvinuty za účelem detoxikace organismu, zrychlení metabolismu a zlepšení spalování tuků. K takovým přípravkům se řadí i Reduxil Duo.

Jaké jsou účinky přípravku Reduxil Duo?

Doplněk stravy Reduxil Duo se může pyšnit čistě přírodním složením, jehož hlavním úkolem je pomoci organismu se zrychlením metabolismu a detoxikací škodlivých látek. Jedinečná kombinace 6 bylin a rostlin má hlavně během noci přispívat k redukci tělesné hmotnosti.

Pokud se budete více zajímat o fungování lidského organismu, pak velmi rychle zjistíte, že tělo nespaluje tuky jenom během fyzické zátěže, ale také několik hodin po ní.

Úkolem přípravku Reduxil Duo je tedy naučit tělo spalovat tuky i během noci, kdy obvykle dochází k regeneraci.

Detoxikace organismu

Dalším velmi důležitým účinkem je detoxikace organismu. Nadváha totiž vždy nesouvisí pouze s velkým množstvím tuků uloženým v citlivých partiích břicha, zadečku nebo stehen. Někdy je za abnormálně vysokou tělesnou hmotností třeba hledat jiný důvod. Tím mohou být škodlivé toxiny, které se mohou usídlit ve vašem organismu. Přírodní doplněk stravy však působí jako velmi účinný antioxidant, takže dokáže všechny škodlivé látky dostat z těla pryč.

Ranní a večerní tablety

Kouzlo přípravku Reduxil Duo ovšem tkví v originální koncepci, kdy jsou tablety rozděleny do dvou skupin. Ranní a večerní tablety jsou vzájemně odlišeny, protože jsou rozdílné hlavně svým složením a pozitivními účinky. Tento doplněk stravy je pro maximální účinek vhodné kombinovat s nízkokalorickou dietou a zdravým životním stylem.

V opačném případě hrozí, že se u vás jakékoliv účinky neprojeví. Výrobce navíc udává, že by měl Reduxil Duo bránit destrukci kolagenu a elastinu, zlepšovat elasticitu kůže a celkově ovlivňovat výdej tělesného tepla, čímž by mělo být podpořeno hubnutí. Jenomže právě díky přírodnímu složení jsou účinky často hodně individuální.

Jaké je složení?

Přípravek Reduxil Duo obsahuje jedinečnou kombinaci 6 účinných bylin, které jsou navíc obohaceny o železo. To je naprosto zásadní pro podporu a zachování zdravého metabolismu.

Ranní tablety jsou složeny převážně z extraktu ze zelené kávy, který:

 • eliminuje chuť na sladké,
 • reguluje hladinu cukru v krvi,
 • zpomaluje jeho vstřebávání do organismu.

Tím pádem už nebudete mít hříšné myšlenky na sladké, což je na začátku hubnutí velmi důležité. Zelená káva navíc dodá vašemu organismu dostatek energie pro dodržení tréninkového plánu a urychluje metabolismus. Samozřejmě dochází i k odstranění pocitu hladu.

Kromě toho denní tablety obsahují extrakt z listů kopřivy, kofein, vlákninu z bambusu, extrakt ze semene jírovce maďalu nebo želatinu jako obal tablety.

Večerní tablety jsou určeny především k navození pocitu sytosti. Právě ve večerních hodinách těsně před spaním totiž většinu lidí, procházející procesem hubnutí, napadají hříšné myšlenky na sladkosti. Jenomže díky arabské gumě, celulóze, hydroxypropylmethylcelulóze a hořečnaté soli mastných kyselin nebudete mít na jídlo ani pomyšlení.

Doporučené dávkování a doba užívání

Přípravek Reduxil Duo se od svých konkurentů liší i poněkud složitějším užíváním. U ostatních doplňků stravy jednoduše užíváte jednu tabletu ráno – a druhou večer. Přitom je vám celkem jedno, po které pilulce sáhnete, protože mají všechny stejné složení, a tím pádem i stejné pozitivní účinky. Jenomže u Reduxil Duo je to maličko jinak.

Jedno baletní obsahuje 30 ranních a 30 večerních tablet, které nemůžete poplést. Originální způsob užívání je zvolen proto, aby se rovnoměrně rozložily benefity přírodních látek. Ve výjimečných případech se totiž stává, že nápor bylin organismus nezvládne a žádné účinky se neprojeví. To by se u Reduxil Duo stávat nemělo, protože ranní a večerní tablety budou rovnoměrně působit přibližně 12 hodin.

Ranní a večerní tablety jsou vzájemně odlišeny barvou, tudíž byste si je neměli splést.

Pokud si zvyknete na barevné odlišení, pak už na samotném užívání není nic těžkého.

 1. Ráno berte 1 až 2 tablety přibližně 30 až 60 minut před jídlem. Nezapomeňte na zapití dostatečným množstvím vody, aby se pilulka co nejrychleji a nejsnadněji dostala až do žaludku.
 2. Druhou tabletu užívejte večer, také 30 až 60 minut před spaním – a opět ji zapijte alespoň jednou sklenicí vody.

Pokud máte zkušenosti s přírodními doplňky stravy, musí vám být jasné, že přípravek Reduxil Duo neodvede veškerou práci za vás. Sice dokáže až pětinásobně zrychlit metabolismus, ale jestliže nezvládnete dodržovat zdravý životní styl, žádných velkých účinků se nedočkáte.

Tento doplněk stravy je totiž určen hlavně k tomu, aby z těla dostal maximum energie. Budete-li se dále ládovat tučnými pokrmy a nebudete-li cvičit, vysněnou postavu mít nikdy nebudete.

Pro koho je Reduxil Duo určen?

Doplněk stravy Reduxil Duo je určen pro všechny, kteří mají problémy s nadváhou a chtějí se konečně dostat na zdravou váhu. Výrobce nedělá rozdíly mezi pohlavími, takže přípravek mohou užívat jak muži, tak i ženy. Ty však představují větší cílovou skupinu, protože muži svou nadváhu velmi často neřeší a nějaké to kilo navíc je vůbec netrápí.

Reduxil Duo tak mohou užívat prakticky všichni, protože tablety neobsahují laktózu ani lepek. Užívání by se pochopitelně měly vyhnout těhotné a kojící ženy a také děti.

Nejčastěji kladené otázky

Za jak dlouho se projeví účinky Reduxil Duo?

Podle zkušeností některých uživatelů se první účinky projeví už po několika dnech. Prakticky ihned je cítit zlepšení metabolismu a zvýšený výdej energie hlavně přes noc. I zde ovšem platí, že hubnutí s pomocí přírodních doplňků stravy je běh na dlouhou trať, takže nelze očekávat radikální přeměny v řádech dnů, ale spíše týdnů.

4/5 - (25 hlasů)

Kolik tablet obsahuje jedno balení?

Jedno balení přípravku Reduxil Duo obsahuje 30 ranních a 30 večerních tablet. Při dodržení doporučeného denního dávkování vám tedy jedna krabička vystačí přibližně na měsíc.

4/5 - (25 hlasů)

Mohou přípravek užívat těhotné ženy?

Ne, přírodní doplněk stravy Reduxil Duo není určen pro těhotné a kojicí ženy.

4/5 - (25 hlasů)

Opravdu Reduxil Duo funguje?

Pozitivní účinky jsou u přípravku Reduxil Duo značně individuální. Někteří uživatelé si jej nemohou vynachválit, ale najdou se i ti, u nichž se žádné snížení hmotnosti neprojevilo. Pokud ovšem podpoříte tablety zdravým životním stylem a cvičením, měli byste úbytek hmotnosti zpozorovat.

4/5 - (25 hlasů)

Naše hodnocení Reduxil Duo

Pozitiva:

 • Rychlý nástup účinků.
 • Spolehlivě funguje v kombinaci se cvičením a zdravým životním stylem.
 • Zrychlení metabolismu.
 • Detoxikace těla od škodlivých toxinů.

Negativa:

 • 2 různé typy tablet na užívání.
 • Někdy se pozitivní účinky neprojeví.
 • Nutnost dlouhodobého užívání.

Naše shrnutí na závěr

Přípravek Reduxil Duo patří do skupiny přírodních doplňků stravy, které mají lidem s problémy s nadváhou pomoci s hubnutím a zrychlením metabolismu. Bohužel ne u všech uživatelů se tento efekt projevil. Je ale spousta lidí, kteří si na Reduxil Duo nemohou stěžovat, protože se během několika týdnů opravdu zbavili přebytečného tuku – a nyní jsou se svou postavou o dost spokojenější.

Nicméně míra a rychlost podpory hubnutí závisí především na úpravě jídelníčku a cvičení.

Ohodnoťte tento článek

4/5 - (25 hlasů)

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top