skip to Main Content
Lipoxal Radical recenze produktu

Hubnutí bylo vždy výsadou spíše ženské části lidské společnosti. Ženy jsou ohledně své postavy velmi kritické a drtivá většina z nich si myslí, že mají nadváhu. Muži jim sice marně vysvětlují, že mají ideální míry, ovšem to je platné asi jako házení hrachu na stěnu. Hubnutí je totiž dlouhodobý proces, a pokud chcete dosáhnout opravdu viditelných výsledků, musíte být velmi cílevědomí.

Dodržování správné životosprávy nebo cvičebních plánů vyžaduje silnou disciplínu. V poslední době se ovšem na trhu objevuje celá řada přípravků, které by měly hubnutí usnadňovat. Patří k nim i Lipoxal Radical.

Jaké jsou účinky Lipoxal Radical?

Základním účinkem přípravku Lipoxal Radical je zlepšení kontroly nad tělesnou hmotností. Nemyslete si ovšem, že jakmile začnete pilulky pravidelně užívat, půjdou kila sama od sebe rapidním tempem dolů.

 • Tento doplněk stravy sice podporuje spalování tuků a povzbuzuje psychiku, ovšem pro viditelné výsledky je vhodná jeho kombinace s nízkokalorickou dietou a dostatkem fyzické aktivity.
 • Rozhodně nepodléhejte dojmu, že přípravek Lipoxal Radical odvede veškerou dřinu za vás. Bez cvičení a eliminace nevhodných pokrmů v jídelníčku se nadbytečných kil opravdu nezbavíte.

Mezi další velmi prospěšné účinky přípravku Lipoxal Radical patří zvýšení fyzické energie a posílení výkonnosti. Díky tomu byste i s nízkokalorickou dietou měli být schopni dodržovat nastavené fyzické plány. Připravte se na to, že v prvopočátcích hubnutí se budete cítit velmi zesláblí, ale tento doplněk stravy vás v okamžiku slabosti podpoří.

Tím největším a asi i nejlepším benefitem je potlačení chuti k jídlu a pocitu hladu.

Lipoxal Radical díky jedinečnému přírodnímu složení navozuje v organismu pocit nasycení, takže nebudete mít hříšné myšlenky ani chutě na kousek dortu či čokolády. Dlouhodobý pocit sytosti pak zajistí, že nebudete mít potřebu tak často jíst. V důsledku toho přijmete méně kalorií a přebytečná kila půjdou snadno dolů.

Jaké je složení Lipoxal Radical?

Přípravek Lipoxal Radical dosahuje pozitivních efektů pouze pomocí čistě přírodního složení bez jakýchkoliv uměle vyrobených látek nebo chemických sloučenin.

 1. Mezi hlavní přísady v tomto doplňku stravy patří extrakt z vinné révy, jehož hlavním úkolem je redukce celulitidy a pozitivní působení na pokožku.
 2. Tato přísada ovšem pracuje hlavně v kombinaci s extraktem ze zeleného čaje, čímž je zajištěno potlačení chuti k jídlu a zrychlení metabolismu. Extrakt ze zeleného čaje kromě toho podporuje spalování tuků a zvyšuje výkonnost, což oceníte hlavně při fyzickém tréninku.

Konjak

Další součástí přípravku Lipoxal Radical je konjak, což je rostlina vyskytující se pouze v určitých částech Asie. Hlízovitá část rostliny je bohatá na vlákninu a velmi často slouží jako přírodní náhrada za želatinu. Při hubnutí se konjak v kombinaci s guaranou stará o zajištění pocitu nasycenosti. V žaludku se tato látka zvětšuje, protože na sebe váže vodu – a vy tak nemáte hlad.

Ženšen

Mezi příznivé efekty doplňku stravy patří i zlepšení výkonnosti a zvýšení dodávky energie, což zajišťuje hlavně ženšen. Ten podporuje odolnost, fyzickou kondici a posiluje vitalitu. To oceníte hlavně při dodržování tréninkových plánů.

L-karnitin

Poslední významnou složku přípravku podporujícího hubnutí je L-karnitin. Tato aminokyselina uvolňuje mastné kyseliny, čímž lidskému organismu pomáhá s produkcí energie. L-karnitin kromě toho podporuje i funkci srdce, mozku a komplexní stav svalové soustavy.

Má Lipoxal Radical vedlejší účinky?

I když má přípravek Lipoxal Radical stoprocentně přírodní složení bez škodlivých uměle vyrobených látek, přesto se u některých uživatelů objevily vedlejší účinky. Nejedná se sice o život ohrožující stavy, ale při pravidelném užívání a hubnutí vás mohou nemile překvapit.

Nejčastěji se při užívání objevovaly závratě a nevolnost spojená s průjmem. Navíc se u několika uživatelů objevilo nadměrné nadýmání nebo žaludeční potíže, a kromě nich i křeče v oblasti žaludku. Velmi výjimečně způsobuje doplněk stravy pálení žáhy.

Doporučené dávkování a doba používání

Chcete-li pozorovat pozitivní účinky přípravku Lipoxal Radical, je třeba dodržet doporučené dávkování. To byste v žádném případě neměli překračovat, protože výrobce jej optimalizoval pro maximální účinek. Jakmile byste požívali více pilulek, docílili byste spíše opačného efektu. Bohatě proto postačí užívat 1–2 tablety 3krát denně.

Ideální je doplněk stravy užívat před jídlem a pilulku zapít dostatečným množstvím vody.

Lipoxal Radical je prodáván v baleních po 90, případně po 180 tabletách. Jedno balení vám tedy v závislosti na velikosti vydrží 1, nebo 2 měsíce. Abyste ovšem skutečně dosáhli kýženého shození nadbytečných kilogramů, měli byste tento doplněk stravy užívat dlouhodobě.

Kdo by Lipoxal Radical neměl užívat?

Velkou výhodou přípravku Lipoxal Radical je jeho všestrannost. Díky přírodnímu složení jej může užívat prakticky kdokoliv, kdo není spokojen se svou postavou. Přesto existují určité skupiny lidí, které by se tomuto doplňku stravy měly vyhnout.

 • Typicky se jedná o malé děti,
 • těhotné a kojící ženy,
 • lidi, jimž dělá problém polknutí větších prášků.

Patříte-li do takové skupiny, poraďte se o užívání s lékařem.

Náš tip: Přípravek podporující hubnutí neužívejte ani v případě, pokud trpíte úzkostmi, nervozitou nebo nespavostí, protože Lipoxal Radical obsahuje kofein.

Nejčastěji kladené otázky

Opravdu Lipoxal Radical funguje?

Protože se jedná o přírodní doplněk stravy, není zaručeno, že se pozitivní efekty projeví u každého uživatele. Existuje velké množství žen, které díky tomuto přípravku zhubly nadbytečná kila a nyní se mohou pyšnit vysněnou postavou. Bohužel se najde i mnoho uživatelů, u nichž se žádné pozitivní efekty v hubnoucím procesu neprojevily.

3.1/5 - (24 hlasů)

Jak rychle pomocí Lipoxal Radical zhubnu?

Neprojeví-li se u vás žádné negativní účinky a začnou-li se objevovat první pozitivní efekty, jde hubnutí velmi rychle a snadno a na své postavě to můžete pocítit již po měsíci užívání – což je ale samozřejmě alternativní. Díky zrychlení metabolismu dochází ke spalování tuků, ale samotný doplněk stravy vás nezbaví například celulitidy. Vždy je třeba kombinace s vyváženým jídelníčkem a fyzickým pohybem.

3.1/5 - (24 hlasů)

Mohou přípravek užívat těhotné, nebo kojící ženy?

Ne, nemůžou. Lipoxal Radical byste během kojení nebo v těhotenství určitě neměly užívat.

3.1/5 - (24 hlasů)

Mohu se vyvarovat vedlejším účinkům?

Ještě před užíváním si pečlivě přečtěte příbalovou informaci, kde je podrobně popsáno, jak přípravek Lipoxal Radical správně užívat. Při dodržení veškerých pravidel byste se vedlejším účinkům měli vyhnout. Přesto se u vás mohou vyskytnout a v takovém případě okamžitě přestaňte s užíváním a navštivte lékaře.

3.1/5 - (24 hlasů)

Kolik Lipoxal Radical stojí?

Doplněk stravy Lipoxal Radical se prodává ve dvou baleních, a to o 90 a 180 tabletách. Menší balení zakoupíte přibližně za 500 Kč. Větší balení se prodává přibližně za 800 Kč.

3.1/5 - (24 hlasů)

Naše hodnocení

Výhody:

 • Účinná podpora při hubnutí.
 • Čistě přírodní složení.
 • Potlačení chuti na sladké a navození pocitu sytosti.
 • Urychlení procesu hubnutí.

Nevýhody:

 • Možné bolesti břicha a křeče v žaludku.
 • Způsobení mírné nevolnosti.
 • Může způsobit problémy se spánkem.

Naše shrnutí na závěr

Doplněk stavy Lipoxal Radical je vhodný pro všechny dospělé toužící po dokonalé postavě a urychlení procesu hubnutí. I přes řadu negativních účinků jsou pozitivní efekty na shození přebytečných kilogramů viditelné, ale pouze při delším užívání.

Pokud byste tento přípravek chtěli vyzkoušet, a přesto si nejste jistí, zda patříte do vhodné cílové skupiny, vyhledejte výživového poradce.

S ním sestavte tréninkový plán na míru a nízkokalorický jídelníček, bez něhož se nadváhy opravdu nezbavíte.

Ohodnoťte tento článek

3.1/5 - (24 hlasů)

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top