skip to Main Content
Cvičení online pomoci videa

Nemáte čas chodit do posilovny? Nebo vám vadí ten pocit, že na vás někdo kouká, a stydíte se? Nechcete utrácet peníze za předražené permanentky? Skvělým řešením je online cvičení přímo z pohodlí domova.

Jaké výhody má online cvičení?

  • Můžete cvičit, kdykoli chcete, neomezují vás rozvrhy skupinových lekcí.
  • Nemusíte nikam chodit, čímž ušetříte spoustu času.
  • Máte klid a soukromí.
  • Funguje i v době, kdy jsou fitcentra zavřená.
  • Řada trenérů dává svá videa k dispozici zdarma.
  • Nepotřebujete žádné drahé vybavení.

Cvičení na hubnutí podle videa

Pokud cvičíte s osvědčeným trenérem, nemusíte se bát, že byste cvik prováděly špatně, stačí jen dodržovat jeho pokyny. Zkušení trenéři cvik vždy dobře popíší, předvedou a vysvětlí, jak máte dýchat. Zároveň řeknou, na co si máte dát pozor. A hlavně – cvičí s vámi, takže vás motivují k lepším výkonům.

Cvičení podle Jillian Michaels

Jestli je někdo superhvězdou online cvičení, je to Jillian Michaels. Narodila se 18. února 1974 v Los Angeles a je nejen trenérkou, ale také autorkou několika knih a podnikatelkou. Zdravému životnímu stylu se začala věnovat už na vysoké škole, kdy si přivydělávala ve fitcentru jako barmanka. Následně si v Beverly Hills otevřela vlastní lékařské zařízení Sky Sport & Spa. Známá je i z televize.

Jillian Michaels při cvičení kombinuje posilování s činkami, pilates, jógu, ale i kickbox. Proslavila se především svým programem 30 Day Shred. Toto cvičení je postavené na rychlém střídání jednotlivých cviků, kdy se zapojuje co nejvíce svalů. Dochází tak k nastartování metabolismu a tělo rychleji spaluje. Výsledky se dostaví poměrně rychle, cvičení je totiž velmi intenzivní. Společně s Jillian předcvičují další dvě ženy – jedna pro začátečníky, druhá pro pokročilé.

Cvičení podle Zuzky Light

Zuzka Light je dokonalým příkladem česko-amerického snu, její cesta ale byla trnitá. Narodila se 29. dubna 1982 v Praze, nemá dokončené středoškolské vzdělání a živila se i jako pornoherečka. Díky online cvičení si však vybudovala opravdu úspěšný byznys, nejdříve se prosadila na YouTube, dnes se soustředí především na Instagram. Kromě jiného se stala také modelkou a spisovatelkou. Na svůj český původ nezapomíná, pod příspěvky na Instagramu přidává i popisky v češtině.

Zuzka Light cvičí HIIT, což je vysoce intenzivní intervalový trénink. Během krátkých intervalů se střídají určité cviky při různé intenzitě, takže dochází k rychlému spalování tuků, které pokračuje i po cvičení. Cviky se zaměřují několika směry: ABS, zadek-nohy, kardio a celé tělo. Cvičit přitom stačí 20 minut denně.

Cvičení podle Tone It Up

Tone It Up je projekt dvou osobních trenérek a kamarádek Katriny Scott a Kareny Dawn, které chtěly vytvořit fitness komunitu pro ženy a ukázat, že i toto prostředí může být pozitivní – a ne jen o počítání kalorií a drsných trenérech, kteří na své svěřence křičí. Cílem projektu je, aby se ženy cítily fit a získaly potřebné sebevědomí. Dvojice připravila i vlastní aplikaci do telefonu.

Cvičení kombinuje posilování, jógu, kardio, box i HIIT. Právě pestrost a obrovská nabídka cvičení je velkou předností Tone It Up. Nová videa vznikají každý týden, takže se nemusíte bát žádné rutiny. Jednotlivá cvičení mají 20 až 40 minut a spolehlivě vám dodají pořádnou dávku endorfinů. Dvě kamarádky se postarají o to, že si cvičení skutečně užijete a budete mít radost sama ze sebe.

Cvičení podle Fitshaker

Fitshaker založili dva mladí lidé Lucka a Peťo, kteří si dali nemalý cíl – aby každá žena na Slovensku a v Česku pravidelně cvičila a zdravě se stravovala. Chtějí pomoci ženám, aby mohly cvičit kdykoli, i když nemají čas nebo chuť chodit do posilovny.

Projekt v současné době sdružuje 35 instruktorů včetně Zuzky Light nebo výživové poradkyně Margit Slimákové. Díky tomu je nabídka cvičení opravdu pestrá, dělí se na jednoduché a náročné, cviky do 15 minut, do 30 minut, pro těhotné, na zadek nebo na záda. Připraveny jsou i různé výzvy, programy a živé přenosy.

Cvičení z domova vám ušetří čas i peníze

Online cvičení je v dnešní uspěchané době výborným řešením pro ženy, které nemají moc volného času a chtějí skvěle vypadat a cítit se fit. Zaručí vám absolutní soukromí, a přesto vám poskytne zkušenosti a podporu profesionálních trenérů. A to velmi levně, v některých případech i zdarma.

Pravidelné cvičení vás zbaví nejen přebytečných kil, ale také bolesti zad a kloubů. Dodá vám sebevědomí a může se stát oblíbeným rituálem, na který se budete vždy těšit. Kdo by neměl rád ten příval endorfinů?

  • Motivovali jsme vás k online cvičení? Nebo už podle videí makáte delší dobu? Napište nám do komentářů a podělte se o své zkušenosti i s ostatními čtenáři.
  • Máte tip na trenéra, jehož videa vás zaujala? Baví vás s ním cvičit? Dejte nám vědět.

Ohodnoťte tento článek

5/5 - (3 hlasy)

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top